Hakkımızda

Kurumsal

SUNGUR PEYZAJ & FİDANCILIK

Sungur Peyzaj ve Fidancılık 2013 yılında kuruldu. Sakarya’da yer alan şirketimiz, oldukça geniş bir çalışma alanına sahip. 15.000 m2 çalışma alanına sahip olan fidan üretim tesislerimiz, tamamen doğal ve en kaliteli sonucu verecek şekilde dizayn edildi.

Sungur Peyzaj ve Fidancılık bünyesi altında, ibreli, yapraklı ve çalı grubu ağaç üremi yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz üretimlerin satışı da bizzat şirket olarak bizler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Neden Sungur Peyzaj ve Fidancılık?

Fidan türlerinin, kendi içlerinde sahip olması gereken bazı özellikler bulunur. Sungur Peyzaj ve Fidancılık olarak bizler, fidanların türüne göre sahip olması gereken özelliklerde üretim yapmaktayız.

Kaliteli sonuç almak istiyorsanız, kaliteli fidanları kullanmaktan başka çareniz yoktur. Kaliteli fidanları oldukça hızlı bir biçimde bulmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey; Sungur Peyzaj ve Fidancılık olarak bizleri seçmek.

Ek olarak güvenilir, hızlı ve müşteri memnuniyetine dayalı çalışma yapımız, bizleri tercih etmeniz için en büyük nedenler arasındadır.
İletişim

Misyonumuz

Sungur Peyzaj ve Fidancılık misyonumuz kaliteli ve güvenli fidan ticaret ağını ülkemizde en iyi şekilde oluşturabilmektir.
Müşterilere ve doğaya karşı olan sorumluluğumuzun farkında olduğumuz için misyonumuzu da buna göre modern bir düzende şekillendirdik. Misyonumuz:
• Üretmiş olduğumuz fidanların, dünya kalite standartlarına uygun olması.
• Modern teknolojilerin ışığında ilerleyen, sürdürülebilir fidancılık hizmeti vermek.
• Ürettiğimiz ve satışını yaptığımız ürünler ile ülkemize katma değer sağlamak.
• Müşteri memnuniyetini, diğer konuların önünde tutarak, daima memnun müşteriler ile çalışmaya devam etmek.

VİZYONUMUZ

Bir şirket için vizyonun ne olduğunu oldukça iyi biliyoruz. Bu sebeple, vizyonumuzu olabilecek en üst seviyede tutmaya ve vizyonumuz doğrultusunda emin adımlar ile ilerlemeye çalışıyoruz. Vizyonumuz:
• Faaliyette olduğumuz fidancılık sektörünün önde gelen ve örnek firmalarından biri olarak kalmak.
• Yönetimden sürdürülebilirliğe pek çok alanda dünya standartlarında iş yapmak.
• Fidan sektöründe kazanmış olduğumuz başarılara, daha nicelerini eklemek.
• Gelecek yıllarda dünyanın dört bir yanına fidan ihracatı yapmak.
• Ülkemizde yer alan fidancılık projelerinde başı çeken firma olmak.